Garancia vrátenia do 30 dní30-dňová garancia vrátenia


Na Tvojej spokojnosti nám záleží

Každý jeden produkt, ktorý si objednáš cez Kreativator, je jedinečný a vytvárame ho podľa Tvojho návrhu. V tom sa líšime od väčšiny e-shopov. Vrátené produkty nemôžeme predať inému zákazníkovi a preto sa chceme uistiť, že si maximálne spokojný s Tvojou objednávkou.


Náš prísľub k Tvojej 100%-nej spokojnosti

Pokiaľ sa stala nejaká chyba a obdržal si tovar zlej veľkosti, poškodený tovar, či iný tovar, aký si si objednal, tak nás to veľmi mrzí. V takýchto prípadoch máš samozrejme nárok vrátiť nám tovar do 30 dní od prijatia balíčka.

Môžeš si vybrať z nasledujúcich možností:

- žiadať o opätovné vyhotovenie produktu

- vrátiť peniaze za produkt, ak chyba nastala na našej strane (chyba s potlačou alebo poškodený produkt).

Pred tým, než pošleš svoj produkt naspäť, kontaktuj prosím našu priateľskú Zákaznícku podporu a odvolaj sa na číslo Tvojej objednávky.

Pár tipov k tomu ako predísť vráteniu objednávky:
  1. Vždy si skontroluj potvrdzujúci email o objednávke

Po potvrdení objednávky Ti automaticky príde email s údajmi tvojej objednávky. Tvoj grafický návrh sa Ti zobrazí v pripojenom súbore, kde si ho môžeš skontrolovať. Ak by si niečo chcel zmeniť v navrhnutom texte, alebo by si chcel zmeniť umiestnenie motívu, tak nás prosím obratom kontaktuj. Ak ešte nebude objednávka v tlači, radi zmeníme Tvoj návrh podľa Tvojich predstáv.

  1. Počítaj s možným časovým posunom odoslania Tvojej objednávky (Tvojho balíka)

Pracujeme bleskovo, ale občas sa môže stať, že sa objednávky natoľko nakopia, že ich v ten deň nestihneme vytlačiť. Keďže pracujeme so strojmi, do ktorých sa môže dostať aj škriatok, tak to nás tiež môže niekedy spomaliť. Ak potrebuješ mať svoju objednávku súrne vybavenú, pred jej vytvorením sa radšej obráť na našu Zákaznícku podporu, aby si sa uistil, či to stíhame.

  1. Pred väčšou objednávkou si najprv objednaj jeden kus na skúšku

Ak si plánuješ objednať viac produktov a nie si si istý, či výsledok určite bude podľa Tvojich predstáv, tak si najprv objednaj iba jeden kus na skúšku. Ak sa ti produkt bude páčiť, môžeš následne urobiť aj väčšiu objednávku, pri ktorej si už vieš uplatniť aj množstevnú zľavu. 

Adresu, na ktorú môžeš produkt poslať naspäť, nájdeš na stránke Kontakt.

Odpovede na ďalšie otázky si môžeš prečítať na stránke Často kladené otázky.


Odoslanie do 48 hodín
Odoslanie
do 48 hodín
Poštovné od 50 € zdarma
Poštovné
od 50 € zdarma
Množstevné zľavy do 50%
Množstevné
zľavy do 50%
Odoslanie do 48 hodín
Odoslanie
do 48 hodín
Poštovné od 50 € zdarma
Poštovné
od 50 € zdarma
zľavy do 50%
Množstevné
Množstevné zľavy do 50%
Platba a doručenie
Platba a doručenie