Každý mesiac má svoj HAPPY DAY, počas ktorého nakupuješ s 35% zľavou!


Každý mesiac vyhlásime jeden šťastný deň, v ktorom Ti ponúkneme všetky produkty s 35% zľavou. Konkrétny deň výnimočnej akcie zistíš 5 dní pred dňom akcie na titulnom obrázku na našej hlavnej stránke. Takže klikaj a sleduj nás pravidelne. Pri objednávaní nezabudni zadať zľavový kód platný v šťastný deň: HAPPYDAY. Kód sa zadá v prvom kroku košíka do políčka pre zľavové kódy.

*Platí len na kusové objednávky. Na jednu adresu je možné zakúpiť maximálne 3 produkty. Zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami. Zľava platí na tovar objednaný a zaplatený v daný deň akcie, ktorý je označený na obrázku alebo pri platbe na dobierku. Zľava Happy day neplatí pre objednávky na reklamné predmety.

Happy DayHappy Day kalendar október
Začať s návrhom produktu

Dodanie do druhého dňa Kvalitná digitálna potlač Darček k objednávke Množstevné zľavy do 50 %

Overené našimi zákazníkmi

Prehliadnuť hodnotenie na heureka.sk >
S hrnčekom som veľmi spokojná. Pri návrhu som nevedela presne ako to bude vyzerať. V skutočnosti je to ešte lepšie ako som dúfala. Odporúčam obchod.
  • Rýchlosť spracovania objednávky.
anonym, 19. októbra 2020
Rýchle vybavenie, ústretovosť a interaktivita s obchodom výborná.
  • Rýchlosť
anonym, 13. októbra 2020
Zo službami som bola veľmi spokojná.Aj kurier na úrovni.Kvalita tiež Odporúčam služby každému ktorý si chce niečo dať urobiť. Ďakujem.S pozdravom. Terézia Brachňáková.
  • V jeden deň objednate ,a na druhý deň vám je to doručené kurierom.Súper slúžby.
anonym, 12. októbra 2020