Platobné metódy a doručenie


PLATBA ZA TOVAR

Tvoju objednávku môžeš zaplatiť niekoľkými spôsobmi:


  • V prípade prvého spôsobu platby - bankovým prevodom na náš účet - sumu za objednávku je potrebné uhradiť na základe proforma faktúry, ktorá ti bude doručená do tvojej mailovej schránky po potvrdení objednávky. V nej nájdeš všetky informácie potrebné k vykonaniu platby za objednávku. Akonáhle bude platba poukázaná v prospech nášho účtu, automaticky ti odošleme objednaný tovar spolu s faktúrou a informujeme ťa o tom emailom.
  • Rovnako bezpečným, ale aj rýchlejším spôsobom je platba platobnou kartou online pomocou systému GoPay, pri ktorom budeš presmerovaný na platobnú bránu a jednoduchými krokmi vykonáš platbu za tvoju objednávku. Výhodou je rýchle priradenie platby k objednávke, čo urýchľuje celkový proces vybavenia objednávky.
  • Ďalším spôsobom platby je platba pri prevzatí tovaru pre objednávky do 30 EUR. Ak si zvolíš platbu na dobierku, treba počítať s príplatkom +1,90 EUR k objednávke.
  • Za svoj tovar môžeš zaplatiť aj v hotovosti na pobočke, kde ti bude tak isto vystavený doklad o zaplatení požadovanej sumy. Platba v hotovosti na pobočke je možná pre objednávky do 30 EUR.

Pre expresné vybavenie objednávky odporúčame zvoliť platbu platobnou  kartou online (GoPay) a spôsob doručenia kuriérskou službou. Za príplatok môžeš využiť aj našu doplnkovú službu Garantované odoslanie dnes. Podrobnejšie info o nej píšeme nižšie, v časti Doručenie tovaru.

DORUČENIE TOVARU

Jednou z našich výhod je rýchla doba dodania pre produkty, ktoré sa nachádzajú na našom sklade.

Objednávky prijaté do 11:00, ktorých tovar máme skladom, odosielame ešte v daný pracovný deň alebo na nasledujúci pracovný deň, v závislosti od konkrétnej technológie tlače. V prípade priplatenia si za nadštandardnú službu Garantované odoslanie dnes, klientom zaručujeme odoslanie všetkých objednávok skladom prijatých až do 13:00. Rovnako platí, že pri väčšom množstve prijatých zákaziek, budeme prednostne vybavovať objednávky klientov, ktorí si v rámci objednávky zaplatili za túto doplnkovú službu.

V tabuľke môžeš vidieť rôzne spôsoby doručenia, dobu dodania a cenu za danú službu.


sk_web.png


  • Pri doručení balíka Slovenskou poštou posielame všetky balíky prvou triedou a preto je doba doručenia nasledujúci pracovný deň. Nakoľko ide o poštového doručovateľa (nie Poštového kuriéra) balíky sa väčšinou nechávajú na príslušnej pošte.
  • Pomocou kuriérskej služby SPS ti bude balík doručený do vlastných rúk za ideálnych podmienok v nasledujúci pracovný deň. Výhodou je aj telefonický kontakt s kuriérom, s ktorým si môžeš spresniť dodanie, preto odporúčame pri objednávaní zadať telefónne číslo. Balík ti bude doručený kuriérom v intervale približne od 8:00 do 17:00.
  • Pri voľ be osobného odberu si tovar môžeš prevziať na pobočke Packety, ktorá sa nachádza na adrese našej prevádzky Roľníckej školy 873, 945 01 Komárno v pracovných dňoch od 9:00 do 16:00.
  • Pri voľbe spôsobu doručenia pomocou Packety si môžeš svoj balík pohodlne vyzdvihnúť aj cestou domov z práce. Na tebou zvolenom výdajnom mieste ti bude balík doručený do 2 pracovných dní.

Ak máš akékoľvek problémy s doručením alebo platbou, môžeš sa na nás obrátiť telefonicky na čísle 0904/920 980 alebo mailom na info@kreativator.sk.


Odoslanie do 48 hodín
Odoslanie
do 48 hodín
Poštovné od 50 € zdarma
Poštovné
od 50 € zdarma
Množstevné zľavy do 50%
Množstevné
zľavy do 50%
Odoslanie do 48 hodín
Odoslanie
do 48 hodín
Poštovné od 50 € zdarma
Poštovné
od 50 € zdarma
zľavy do 50%
Množstevné
Množstevné zľavy do 50%
Platba a doručenie
Platba a doručenie