Platobné metódy a doručenie


PLATBA ZA TOVAR

Tvoju objednávku môžeš zaplatiť niekoľkými spôsobmi:

SPÔSOBY PLATBY
Banka prevod

Bankovým prevodom na účet

- Klasický, najpoužívanejší spôsob platby za objednávku
- Pripísanie platby na nás účet do 1-2 pracovných dní aj z účtov iných bank

GoPay

Platobnou kartou online

- Najrýchlejší spôsob platby za objednávku
- Priradenie platby k vašej objednávke prebehne do niekoľkých minút po úhrade
- Akceptujeme karty Visa, Mastercard

Na dobierku

Na dobierku

- Pri objednávkach do 30 EUR
- Príplatok +1,90 EUR k objednávke

V hotovosti

V hotovosti

- Platba za objednávku je možná aj v hotovosti pri osobnom odbere na pobočke

 • V prípade prvého spôsobu platby - bankovým prevodom na náš účet - sumu za objednávku je potrebné uhradiť na základe proforma faktúry, ktorá Ti bude doručená do Tvojej mailovej schránky po potvrdení objednávky. V nej nájdeš všetky informácie potrebné k vykonaniu platby za objednávku. Ako náhle bude platba poukázaná v prospech nášho účtu, automaticky Ti odošleme objednaný tovar spolu s faktúrou a informujeme Ťa o tom emailom.
 • Rovnako bezpečným, ale aj rýchlejším spôsobom je platba platobnou kartou online pomocou systému GoPay, pri ktorom budeš presmerovaní na platobnú bránu a jednoduchými krokmi vykonáš platbu za Tvoju objednávku. Výhodou je rýchle priradenie platby k objednávke, čo urýchľuje celkový proces vybavenia objednávky.
 • Ďalším spôsobom platby je platba pri prevzatí tovaru pre objednávky do 30 EUR. Ak si zvolíš platbu na dobierku, treba počítať s príplatkom +1,90 EUR k objednávke.
 • Za svoj tovar môžeš zaplatiť aj v hotovosti na pobočke, kde Ti bude tak isto vystavený doklad o zaplatení požadovanej sumy. Platba v hotovosti na pobočke je možná pre objednávky do 30 EUR.

  Pre expresné vybavenie objednávky odporúčame zvoliť platbu platobnou kartou online (GoPay) a spôsob doručenia kuriérskou službou. 

DORUČENIE TOVARU

Jednou z našich výhod je rýchla doba dodania pre produkty, ktoré sa nachádzajú na našom sklade. Pre objednávky prijaté do 11:00 a pre tovar na sklade garantujeme doručenie nasledujúci pracovný deň. V tabuľke môžeš vidieť rôzne spôsoby doručenia, dobu dodania a cenu za danú službu.

ceny_cms_sk.png


Doprava zdarma nad 33 € neplatí pre objednávky na reklamné predmety.

 • Pri doručení balíka Slovenskou poštou posielame všetky balíky prvou triedou a preto je doba doručenia nasledujúci pracovný deň. Nakoľko ide o poštového doručovateľa (nie Poštového kuriéra) balíky sa väčšinou nechávajú na príslušnej pošte.
 • Pomocou kuriérskej služby DPD alebo SPS Ti bude balík doručený do vlastných rúk s garanciou v nasledujúci pracovný deň. Výhodou je aj telefonický kontakt s kuriérom, s ktorým si môžeš spresniť dodanie, preto odporúčame pri objednávaní zadať telefónne číslo. Balík Ti bude doručený kuriérom v intervale približne od 8:00 do 17:00.
 • Pri voľ be osobného odberu si tovar môžeš prevziať na pobočke Zásielkovne, ktorá sa nachádza na adrese našej prevádzky Roľníckej školy 873, 945 01 Komárno v pracovných dňoch od 9:00 do 16:00.
 • Pri voľbe spôsobu doručenia pomocou Zásielkovne si môžeš svoj balík pohodlne vyzdvihnúť aj cestou domov z práce. Na Tebou zvolenom výdajnom mieste Ti bude balík doručený do 2 pracovných dní.

Ak máš akékoľvek problémy s doručením alebo platbou, môžeš sa na nás obrátiť telefonicky na čísle 0904/920 980 alebo mailom na info@kreativator.sk.

Začať s návrhom produktu

Dodanie do druhého dňa Kvalitná digitálna potlač Darček k objednávke Množstevné zľavy do 50 %

Overené našimi zákazníkmi

Prehliadnuť hodnotenie na heureka.sk >
Výhodný internetový obchod pre každého zákazníka. Kvalitné produkty bez poškodenia. Pre výber kreatívneho darčeka pre seba alebo svojich blízkych. Odporúčam :)
 • rýchle dodanie
 • správna kvalita
 • cena vhodná pre každého
 • jednoduché nakupovanie
 • motivácia k ďalšiemu nákupu
anonym, 12. júna 2021
 • super rychle vybavenie objednavky
 • kvalitna tlac
 • velmi prijemny material oblecenia
anonym, 11. júna 2021
Široký výber tovaru, ktorý môžete personalizovať potlačou, alebo gravírovaním podľa vlastného návrhu. Možnosť použiť pripravené motívy i vlastný obrázok a text. Veľmi rýchle vyhotovenie (gravírovanie) i dodanie. S kvalitou tovaru i gravírovania som bol spokojný :-)
anonym, 10. júna 2021