Platobné metódy a doručenie


PLATBA ZA TOVAR

Tvoju objednávku môžeš zaplatiť niekoľkými spôsobmi:

Spôsob platby

 • V prípade prvého spôsobu platby - bankovým prevodom na náš účet - sumu za objednávku je potrebné uhradiť na základe proforma faktúry, ktorá Ti bude doručená do Tvojej mailovej schránky po potvrdení objednávky. V nej nájdeš všetky informácie potrebné k vykonaniu platby za objednávku. Ako náhle bude platba poukázaná v prospech nášho účtu, automaticky Ti odošleme objednaný tovar spolu s faktúrou a informujeme Ťa o tom emailom.
 • Rovnako bezpečným, ale aj rýchlejším spôsobom je platba platobnou kartou online pomocou systému GoPay, pri ktorom budeš presmerovaní na platobnú bránu a jednoduchými krokmi vykonáš platbu za Tvoju objednávku. Výhodou je rýchle priradenie platby k objednávke, čo urýchľuje celkový proces vybavenia objednávky.
 • Ďalším spôsobom platby je platba pri prevzatí tovaru pre objednávky do 30 EUR. Ak si zvolíš platbu na dobierku, treba počítať s príplatkom +1 EUR k objednávke.
 • Za svoj tovar môžeš zaplatiť aj v hotovosti na pobočke, kde Ti bude tak isto vystavený doklad o zaplatení požadovanej sumy. Platba v hotovosti na pobočke je možná pre objednávky do 30 EUR.

  Pre expresné vybavenie objednávky odporúčame zvoliť platbu platobnou kartou online (GoPay) a spôsob doručenia kuriérsku službu Geis. 

DORUČENIE TOVARU

Jednou z našich výhod je rýchla doba dodania pre produkty, ktoré sa nachádzajú na našom sklade. Pre objednávky prijaté do 14:00 a pre tovar na sklade garantujeme doručenie nasledujúci pracovný deň. V tabuľke môžeš vidieť rôzne spôsoby doručenia, dobu dodania a cenu za danú službu.

Spôsoby doručenia


Doprava zdarma nad 33 € neplatí pre objednávky na reklamné predmety.

 • Pri doručení balíka Slovenskou poštou posielame všetky balíky prvou triedou a preto je doba doručenia nasledujúci pracovný deň.
 • Pomocou kuriérskej služby Geis Ti bude balík doručený do vlastných rúk s garanciou v nasledujúci pracovný deň. Výhodou je aj telefonický kontakt s kuriérom, s ktorým si môžeš spresniť dodanie, preto odporúčame pri objednávaní zadať telefónne číslo. Balík Ti bude doručený kuriérom v intervale približne od 8:00 do 17:00.
 • Pri voľ be osobného odberu si tovar môžeš prevziať v našej prevádzke na adrese Roľníckej školy 873, 945 01 Komárno v pracovných dňoch od 7:30 do 15:30.
 • Pri voľbe spôsobu doručenia pomocou Zásielkovne si môžeš svoj balík pohodlne vyzdvihnúť aj cestou domov z práce. Na Tebou zvolenom výdajnom mieste Ti bude balík doručený do 2 pracovných dní.

Ak máš akékoľvek problémy s doručením alebo platbou, môžeš sa na nás obrátiť telefonicky na čísle 0904/920 980 alebo mailom na info@kreativator.sk.

Začať s návrhom produktu


Dodanie do druhého dňa Kvalitná digitálna potlač Darček k objednávke Množstevné zľavy do 50 %

Overené našimi zákazníkmi

Prehliadnuť hodnotenie na heureka.sk >
Odporúčam kvalitná práca rýchle dodanie tovaru na druhý deň.
 • Veľký výber a dodanie.
anonym, 19. februára 2019
 • Ochotný ,pohotový ,flexibilný
anonym, 19. februára 2019
Velka spokojnost, obchod je skvely :) ja som si robila tricko s vlastnym motivom a pravdepodobne nie posledny raz :)
 • Rychle jednanie, upozornili na maily smskou, korektne jednanie, super ceny, vyborny material zakupeneho tricka
anonym, 16. februára 2019

Spätná väzba

Tvoj názor bol úspešne odoslaný, ďakujeme.

Máš názor na našu novú stránku? Napíš nám, čo si o nej myslíš a pomôž nám zlepšiť naše služby.

Ďakujeme za tvoju pomoc.