SPOLUPRÁCA S BLOGERMI

Máš svoj vlastný blog zaoberajúci sa módou, štýlom či podobnými témami? Tiež ťa pohltil instagramový svet a rozhodol si sa prostredníctvom neho šíriť svoju tvorbu?


My zas radi spolupracujeme s mladými a kreatívnymi ľuďmi a preto hľadáme blogerov, ktorí vyskúšajú našu stránku, navrhnú si produkt podľa vlastných predstáv a následne o ňom napíšu recenziu na vlastnom blogu, či Instagrame. Tvoj navrhnutý originál Ti BEZPLATNE vytvoríme a odošleme do 24h.

Preto ak si sa v tomto popise našiel alebo máš akýkoľvek nápad, oslov nás a niečo spolu určite vymyslíme. Tešíme sa na prípadnú spoluprácu!

Ako postupovať ?
  • Priblíž nám tvoju vlastnú prácu na info@kreativator.sk. Zaujíma nás, akými témami sa zaoberáš, ako často publikuješ príspevky a tvoju približnú návštevnosť/štatistiky.
  • Tvoj tvorbu si prezrieme a ak nám bude z obsahovej stránky vyhovovať, napíšeme ti email s potvrdením, že sa môžeš zapojiť do nášho programu pre blogerov.
  • Akonáhle obdržíš potvrdzujúci email, môžeš začať navrhovať. Vstúp do našej aplikácie – Kreativator-a a využi možnosť zadarmo si navrhnúť originálny kúsok do Tvojho šatníka! Neboj sa byť kreatívny, vlož si na produkt tvoje logo, fotografiu či osobitý text.
  • Do poznámky v objednávke v kroku Adresa nezabudni pripísať „Objednávka pre blogera + názov Tvojho blogu“.
  • Po obdržaní tebou navrhnutého produktu využi svoje spisovateľské schopnosti a obohať svoj blog o recenziu. Vyjadri spokojnosť s výrobkom a so službami nášho e-shopu. Ukáž aj ostatným, ako byť originálny!

  Tešíme sa na teba.

 

Skúseností blogerov s našimi produktami :

"Crop top je úplne super a ta potlač sa mi asi najviac páči, myslela som si, že potlač bude nalepená, ale nie je. Spravili to naozaj dobre a kvalitne. "

Juliána, lifeforjul.blogspot.com
       Srdiečka.png

"Prišlo mi ako super nápad mať svoje originálne rúško. Sú z príjemného materiálu a vyzerajú skvelo. Som z nich naozaj úprimne nadšená."

Sabína, sabinaposova.wixsite.com/reasonstobehappy

Srdiečka.png

"Na potlač som si zvolila stránkou ponúkaný motív dcéra, ktorý ma veľmi zaujal a ktorý ma pre mňa posolstvo v zmysle, že všetky ženy sme dcérami svojich rodičov. S rýchlosťou dodania a kvalitou potlače budete určite spokojní, takže tento eshop môžem zaiste odporučiť."

Bianka, biankassworld.blogspot.com

Srdiečka.png

"Tričko som si navrhla on-line a som z neho nadšená :) Objednávku som zadávala v nedeľu, tričko som mala doma v utorok. Kvalita trička aj tlače je skvelá. Aj keby som chcela, nemám tomuto webu čo vytknúť, preto vám ho odporúčam - nikdy neviete, kedy budete niečo podobné potrebovať :)."

Ivana, ivaora.sk

Srdiečka.png

"Pravá gazdina by mala mať kvalitnú kuchynskú zásteru, no nie?? :) Ja som po takej túžila už dlho...však viete, že som svoj merch rozbiehala ešte pred Vianocami...no nevyšlo všetko podľa mojich predstáv a tak ma teraz nesmierne potešilo keď som od @kreativator_sk dostala balík a v nej táto kráska s mojim logom."

Patrícia, Hitjezdravozit

Srdiečka.png

"Takéto superské tričko na mieru mi spravili v @kreativator_sk a som z neho happy jak dva grepy :) A tá kvalita!"

Alexandra, Sajafrey

Srdiečka.png

"Always late but worth the wait :) Navrhni si tricko podla seba a @kreativator_sk ti take zrobia :-P ."

Veronika, Veronickavevuska

Srdiečka.png

Lucia, Pahulyiova.lucia

Srdiečka.png

Začať s návrhom produktu

Dodanie do druhého dňa Kvalitná digitálna potlač Darček k objednávke Množstevné zľavy do 50 %

Overené našimi zákazníkmi

Prehliadnuť hodnotenie na heureka.sk >
  • Doručenie tovaru do 2 dní, som spokojná s kvalitou pohára aj s gravírovaním
anonym, 20. apríla 2021
Objednala som si od nich už niekoľko tričiek a vždy som bola s kvalitou potlače veľmi spokojná (až na jedno, potlač na tričku som mala trochu nakrivo). Potlač je skvelá na tmavom aj svetlom oblečení a aj po niekoľkých praniach (periem ich šetrne) stále vyzerá super. Mrzí ma len, že veľkosť potlače nie je prispôsobená cene. Za malý obrázok napr. 7x7cm zaplatím rovnako ako za obrázok veľký na celú hruď.
anonym, 20. apríla 2021
Promtný a ochotný prístup veľmi dobrá skúsenosť
anonym, 20. apríla 2021