SPOLUPRÁCA S BLOGERMI

Máš svoj vlastný blog zaoberajúci sa módou, štýlom či podobnými témami? Tiež ťa pohltil instagramový svet a rozhodol si sa prostredníctvom neho šíriť svoju tvorbu?


My zas radi spolupracujeme s mladými a kreatívnymi ľuďmi a preto hľadáme blogerov, ktorí vyskúšajú našu stránku, navrhnú si produkt podľa vlastných predstáv a následne o ňom napíšu recenziu na vlastnom blogu, či Instagrame. Tvoj navrhnutý originál Ti BEZPLATNE vytvoríme a odošleme do 24h.

Preto ak si sa v tomto popise našiel alebo máš akýkoľvek nápad, oslov nás a niečo spolu určite vymyslíme. Tešíme sa na prípadnú spoluprácu!

Ako postupovať ?
  • Priblíž nám tvoju vlastnú prácu na info@kreativator.sk. Zaujíma nás, akými témami sa zaoberáš, ako často publikuješ príspevky a tvoju približnú návštevnosť/štatistiky.
  • Tvoj tvorbu si prezrieme a ak nám bude z obsahovej stránky vyhovovať, napíšeme ti email s potvrdením, že sa môžeš zapojiť do nášho programu pre blogerov.
  • Akonáhle obdržíš potvrdzujúci email, môžeš začať navrhovať. Vstúp do našej aplikácie – Kreativator-a a využi možnosť zadarmo si navrhnúť originálny kúsok do Tvojho šatníka! Neboj sa byť kreatívny, vlož si na produkt tvoje logo, fotografiu či osobitý text.
  • Do poznámky v objednávke v kroku Adresa nezabudni pripísať „Objednávka pre blogera + názov Tvojho blogu“.
  • Po obdržaní tebou navrhnutého produktu využi svoje spisovateľské schopnosti a obohať svoj blog o recenziu. Vyjadri spokojnosť s výrobkom a so službami nášho e-shopu. Ukáž aj ostatným, ako byť originálny!

  Tešíme sa na teba.

 

Skúseností blogerov s našimi produktami :

"Crop top je úplne super a ta potlač sa mi asi najviac páči, myslela som si, že potlač bude nalepená, ale nie je. Spravili to naozaj dobre a kvalitne. "

Juliána, lifeforjul.blogspot.com
       Srdiečka.png

"Prišlo mi ako super nápad mať svoje originálne rúško. Sú z príjemného materiálu a vyzerajú skvelo. Som z nich naozaj úprimne nadšená."

Sabína, sabinaposova.wixsite.com/reasonstobehappy

Srdiečka.png

"Na potlač som si zvolila stránkou ponúkaný motív dcéra, ktorý ma veľmi zaujal a ktorý ma pre mňa posolstvo v zmysle, že všetky ženy sme dcérami svojich rodičov. S rýchlosťou dodania a kvalitou potlače budete určite spokojní, takže tento eshop môžem zaiste odporučiť."

Bianka, biankassworld.blogspot.com

Srdiečka.png

"Tričko som si navrhla on-line a som z neho nadšená :) Objednávku som zadávala v nedeľu, tričko som mala doma v utorok. Kvalita trička aj tlače je skvelá. Aj keby som chcela, nemám tomuto webu čo vytknúť, preto vám ho odporúčam - nikdy neviete, kedy budete niečo podobné potrebovať :)."

Ivana, ivaora.sk

Srdiečka.png

"Pravá gazdina by mala mať kvalitnú kuchynskú zásteru, no nie?? :) Ja som po takej túžila už dlho...však viete, že som svoj merch rozbiehala ešte pred Vianocami...no nevyšlo všetko podľa mojich predstáv a tak ma teraz nesmierne potešilo keď som od @kreativator_sk dostala balík a v nej táto kráska s mojim logom."

Patrícia, Hitjezdravozit

Srdiečka.png

"Takéto superské tričko na mieru mi spravili v @kreativator_sk a som z neho happy jak dva grepy :) A tá kvalita!"

Alexandra, Sajafrey

Srdiečka.png

"Always late but worth the wait :) Navrhni si tricko podla seba a @kreativator_sk ti take zrobia :-P ."

Veronika, Veronickavevuska

Srdiečka.png

Lucia, Pahulyiova.lucia

Srdiečka.png


Odoslanie do 48 hodín
Odoslanie
do 48 hodín
Poštovné od 50 € zdarma
Poštovné
od 50 € zdarma
Množstevné zľavy do 50%
Množstevné
zľavy do 50%
Odoslanie do 48 hodín
Odoslanie
do 48 hodín
Poštovné od 50 € zdarma
Poštovné
od 50 € zdarma
zľavy do 50%
Množstevné
Množstevné zľavy do 50%
Platba a doručenie
Platba a doručenie